Wróżka Karolina


Idź do treściHoroskop na 2013 rok : PANNAPanna
PANNA 23.VIII - 22.IX


PRACA I FINANSE
W pracy będzie się układało wszystko po twojej myśli. Co prawda, nie będziesz mógł poszaleć ze zmianami, ponieważ potrzebne ci będzie poczucie stabilizacji, ale miejsce w którym jesteś zapewni ci wszelkie wygody. Finanse będą w tym roku zwyżkować. Wolnymi krokami dojdziesz do upatrzonych celów, a będą ci w tym pomagać czasem nawet nowo poznane osoby. Może nie będzie to czas, kiedy zbudujesz swoje imperium, ale praca będzie dla ciebie bezpieczną oazą. Większe pieniądze spowodują większe wydatki, ale przede wszystkim nie na siebie, tylko na rodzinę i bliskich. Wszystko będzie przemyślane i robione z dokładnością i pietyzmem.

UCZUCIA
Możecie wspólnie z partnerem wejść w drobne problemy finansowe. Będzie to spowodowane waszymi poważnymi planami dotyczącymi zakupu domu bądźmieszkania. Zbieraliście się do tego długo, teraz nadszedł właściwy czas na realizacje marzeń. Pewnie, że trzeba będzie pokonać wszystkie procedury finansowe, ale wasze wspólne gniazdko zapewni wam tyle radości, że będzie warto. W dalszej kolejności pomyślicie o czymś, co będzie łączyło was najbardziej na świecie, czyli o dziecku. Dla osób samotnych będzie to czas układania sobie życia z nowopoznanym partnerem, osobą dobrą, łagodną i pełną pozytywnych zamiarów.

ZDROWIE
Zwróć uwagę na sprawy kobiece. Reagując szybko, możesz zapobiec wielu dolegliwościom, szczególnie w tych intymnych okolicach. Mogą do ciebie powracać również częste zapalenia pęcherza.

 


Psychotronika - Toplista   TOP 100 -- OKULTYZM  wejdź i zagłosuj  wejdź i zagłosuj  wejdź i zagłosuj  wejdź i zagłosuj katalog stron
© 2000-2011 Wrozkakarolina.com. All rights reserved.Wróżka Karolina Gdynia Tarot Numerologia

  

Powrót do treści | Wróć do menu głównego